Idea szkoły

Szkoła Salsa House powstała by móc dzielić się z Tobą naszą pasją, którą jest taniec. Jesteśmy skupieni wokół tańców latynoamerykańskich i afro kubańskich. Prowadzimy najlepsze kursy salsy kubańskiej, przez precyzyjnie przygotowany program nauczania, dobrze wyszkolonych i przygotowanych pod kątem pedagogicznym instruktorów, oraz miły i zawsze chętny do pomocy personel.

Szkolimy od podstaw, na poziomie średniozaawansowanym i jako jedyna szkoła w Krakowie na poziomie zaawansowanym i master class. Szkolimy instruktorów oraz prowadzimy wiele warsztatów lokalnych i wyjazdowych. To wszystko jest naszym głównym założeniem – najpierw zarazić Cię naszą miłością do tańca, rozwinąć w Tobie pasję, pomóc znaleźć i wypracować swój własny styl a potem cieszyć się tańcem.

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje – w Salsa House mamy najlepszych instruktorów salsy kubańskiej w Polsce, podnosimy jakość oferowanych zajęć , wybieramy najlepsze lokalizacje, tak byś mógł się czuć u nas tak jak w domu.

Taniec pomaga przełamywać bariery, otwierać się na nowe, kursy tańca uczą jak trenować swoje ciało, wyznaczać sobie nowe wyzwania i pokonywać trudności. Salsa kubańska jest tańcem, który niesamowicie integruje i zbliża ludzi. To właśnie charakteryzuje szkołę tańca Salsa House !